Aktualne katalogi Avon, oferty netto i Focus do każdego katalogu Avon. Katalogi Oriflame i oferty promocyjne. Katalogi Betterware. Perfumy damskie, perfumy męskie, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, kosmetyki do pielęgnacji włosów i ciała, kosmetyki do makijażu znajdziesz w ofercie firmy Avon. Perfumy Perceive, Avon Eve, Little Black Dress, Incandessence, Full Speed, Today Tomorrow Always pozwolą Ci zanurzyć się w szerokim wachlarzu naturalnych zapachów i aromatów, które dopasują się do Twojej osobowości, sprawią, że każdego dnia będziesz pachnieć coraz piękniej.
źródło: avon.pl

Powerful Flowers, Avon Collections Violeta, Roseta, Lila

Odkryj kolekcję Powerful Flowers, gdzie kwiaty mają moc. Wejdź do ogrodu, w którym zapachowe klasyki zmieniają się w nowoczesne trendy.

Powerfull Flowers

 

Woda toaletowa Avon Collections Violeta 50ml

pozwól, by uwodzicielska i nęcąca Violeta zaspokoiła Twoją ciekawość. Nuta wabiących płatków fiołka doskonale łączy się z aromatem paczuli, tworząc urzekający i charyzmatyczny ale też mocny i niejednoznaczny zapach.

Woda toaletowa Avon Collections Violeta

Woda toaletowa Avon Collections Roseta 50ml

rozpal swoją ciekawośc dzięki pięknej Rosecie, oczarowującej zatopioną w sercu różą i płomienną bazą, przyprawioną nutami wanilii. Choć to nowoczesny zapach, łatwo wyczuć w nim klimat retro, dzięki czemu jest ponadczasowy, elegancki i zmysłowy.

Woda toaletowa Avon Collections Roseta

Woda toaletowa Avon Collections Lila 50ml

rozkoszuj się tym, co budzi Twoją ciekawoś, dzięki pełnej uroku i blasku Lili. Ten klasyczny zapach z niespodziewanym akcentem otwiera eksplozja lilii ogrodowej, osadzona na śmiałej, ale jednocześnie miękkkiej bazie piżma.

Woda toaletowa Avon Collections Lila

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.